Imieniny Leszek

Do najbliższych imienin Leszka ♂ zostało 190 dni co stanowi 6 miesięcy i 8 dni.

Zdrobnienie od „Lech”, obecnie funkcjonuje jako oddzielne imię. Pochodzi z języków słowiańskich, jego etymologia nie jest jasna. Leszek to typowy introwertyk, stroni od kontaktów z ludźmi i jest dość małomówny. Bacznie obserwuje to, co się wokół niego dzieje, i wyciąga wnioski. W miłości jest raczej stroną bierną, czeka, aż kobieta go zdobędzie. Choć łatwo zranić jego uczucia, on sam nie skrzywdziłby muchy. Ceni sobie ciszę i spokój, dlatego zwykle zakłada jednoosobową działalność gospodarczą.

W ciągu najbliższego roku Leszek może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 3 czerwca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.