Imieniny Lucjan

Do najbliższych imienin Lucjana ♂ zostało 5 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, wywodzi się od imienia Lucjusz. W Polsce jest obecnie nadawane dość rzadko. Lucjan to mężczyzna pogodny i życzliwy. Stara się nikomu nie robić krzywdy i zawsze można na niego liczyć. Prowadzi aktywny tryb życia i bardzo dba o zdrowie swoje i bliskich. Jest typowym domatorem, uwielbia spędzać czas z rodziną i świetnie odnajduje się w roli ojca. Czasami bywa zapominalski. W życiu zawodowym dobrze sprawdza się w pracy wymagającej precyzyjnych zdolności manualnych.

Imieniny Lucjana najczęściej obchodzone są 7 stycznia oraz 13 czerwca. Lucjan może również obchodzić imieniny: 26 października, 27 maja, 7 lipca, 4 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.