Imieniny Małgorzata

Do najbliższych imienin Małgorzaty ♀ zostało 10 dni.

Imię żeńskie pochodzące z języka greckiego, wywodzi się od słowa margarites – „perła”. W języku polskim imię to pojawiło się w XIV wieku i do dziś jest stosunkowo popularne. Małgorzata to kobieta, którą cechują wysoka kultura osobista i nienaganne maniery. Jest rzeczowa i zasadnicza. Posiada dużą wrażliwość estetyczną, lubi otaczać się pięknem i bardzo dba o swój wizerunek. W miłości bywa dość wybredna, ale dla właściwego mężczyzny potrafi stracić głowę. Jest wymagającą matką, ale bardzo kocha swoje dzieci i nie pozwoli nikomu ich skrzywdzić. Wróży się jej sukces zawodowy i karierę na stanowisku kierowniczym.

Imieniny Małgorzaty najczęściej obchodzone są 18 stycznia, 22 lutego, 10 czerwca, 13 lipca, 20 lipca, 17 października. Małgorzata może również obchodzić imieniny: 2 listopada, 16 listopada, 27 listopada, 30 grudnia, 12 stycznia, 25 marca, 10 kwietnia, 13 kwietnia, 27 maja, 20 sierpnia, 27 sierpnia, 30 sierpnia, 14 października, 16 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.