Imieniny Marek

Do najbliższych imienin Marka ♂ zostało 87 dni co stanowi 2 miesiące i 26 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, pochodzi od boga wojny Marsa. Jest jednym z najstarszych imion rzymskich. W Polsce pojawiło się w XIII wieku. Marek to mężczyzna zdecydowany i niezależny. Jest lubiany przez otoczenie i zawsze można na niego liczyć, ale on sam bardzo rzadko prosi o czyjąś pomoc. W miłości jest wierny i odpowiedzialny, dobrze odnajduje się w roli głowy rodziny. Pracę traktuje poważnie i dąży do tego, by zarabiać jak najwięcej. Nie jest jednak rozrzutny, dużo oszczędza, by zapewnić przyszłość swoim dzieciom.

W ciągu najbliższego roku Marek może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 24 lutego, 5 marca, 13 marca, 19 marca, 24 marca, 29 marca, 10 kwietnia, 25 kwietnia, 28 kwietnia, 18 czerwca, 21 września, 28 września, 7 października, 22 października, 24 października, 5 listopada, 16 listopada, 22 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.