Imieniny Marianna

Do najbliższych imienin Marianny ♀ zostały 113 dni co stanowi 3 miesiące i 21 dni.

Żeński odpowiednik imienia Marian, niekiedy błędnie uznawany za połączenie imion Maria i Anna. Do XIX wieku imię Marianna było w Polsce bardzo popularne z racji brzmienia podobnego do imienia Maria, które z kolei nie było nadawane ze względu na swoją świętość. Marianna to kobieta, która w życiu kieruje się przede wszystkim intuicją. Jest uczciwa i szczera, nie toleruje fałszu i obłudy. Swoim optymizmem i pogodą ducha przyciąga do siebie ludzi. Cieszy się dużym powodzeniem u mężczyzn, którzy niekiedy mylnie odczytują oznaki zwykłej sympatii jako zachętę do czegoś więcej. W życiu zawodowym Marianna jest bardzo sumienna, ale nie aspiruje do funkcji przywódczych.

Imieniny Marianny najczęściej obchodzone są 2 czerwca ale Marianna może obchodzić imieniny również: 17 lutego, 8 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.