Imieniny Nikodem

Do najbliższych imienin Nikodema ♂ zostało 189 dni co stanowi 6 miesięcy i 7 dni.

Imię męskie pochodzące z języka greckiego, oznacza (podobnie jak imię Mikołaj) „zwycięstwo ludu”. Nikodem to mężczyzna odznaczający się obowiązkowością i determinacją. Przez otoczenie bywa niekiedy postrzegany jako zbyt poważny. Zdarza mu się wybuchnąć, ale potrafi wyciągnąć wnioski ze swoich błędów i powiedzieć „przepraszam”. Szuka kobiety wrażliwej i delikatnej – takiej, którą będzie mógł się opiekować. W związku jest zawsze lojalny, nie toleruje zdrady i nieszczerości. W życiu zawodowym wróży mu się karierę w pracy wymagającej częstych wyjazdów w delegację.

W ciągu najbliższego roku Nikodem może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 1 czerwca, 3 sierpnia, 31 sierpnia, 15 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.