Imieniny Paula

Do najbliższych imienin Pauli ♀ zostały 64 dni co stanowi 2 miesiące i 3 dni.

Żeński odpowiednik imienia Paweł, oznacza „mała”, „drobna”. Funkcjonuje również jako zdrobnienie imienia Paulina. Paula to kobieta bardzo wrażliwa i uczuciowa – w życiu kieruje się intuicją. Miewa częste wahania nastroju i boleśnie przeżywa każde niepowodzenie czy krytykę. Lubi uwodzić i czarować mężczyzn swoim wdziękiem i seksapilem, niemniej zawsze otwarcie mówi o swoich zamiarach. Lubi niewinny flirt, ale jedną z najważniejszych wartości jest dla niej miłość, lojalna i odpowiedzialna. Doskonale sprawdza się w roli żony i matki. W życiu zawodowym z uporem dąży do wyznaczonych celów. Jest jednak zbyt wrażliwa i dobroduszna, by pracować na stanowisku kierowniczym.

Imieniny Pauli najczęściej obchodzone są 26 stycznia oraz 11 czerwca. Paula może również obchodzić imieniny: 24 grudnia, 3 czerwca, 18 czerwca, 18 sierpnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.