Imieniny Seweryn

Do najbliższych imienin Seweryna ♂ zostały 4 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, oznacza „surowy”. Mężczyźni o tym imieniu przywiązują dużą wagę do luksusu i własnego komfortu. Bywają wyrachowani – wszystko dokładnie kalkulują, nie tylko w życiu zawodowym, ale również w kontaktach z ludźmi. Bardzo źle znoszą porażki, ale zawsze wyciągają z nich wnioski. Seweryn lubi aktywny wypoczynek, nie potrafi się nudzić i traktuje każdy dzień jako nowe wyzwanie. W miłości jest raczej niestały, ale zawsze należytą troską otacza dzieci.

Imieniny Seweryna najczęściej obchodzone są 1 listopada, 19 listopada, 8 stycznia, 8 czerwca, 23 października. Seweryn może również obchodzić imieniny: 11 lutego, 2 września, 24 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.