Oblicz rzeczywistą stopę oprocentowania kredytu - rrso

Rzeczywista stopa procentowa
Trwa wczytywanie danych...
Trwa wczytywanie danych
Sprawdź, jakie będzie oprocentowanie kredytu po uwzględnieniu wszystkich kosztów (odsetek, prowizji, ubezpieczeń).
Kwota kredytu PLN
Prowizja %
Pozostałe koszty przyznania kredytu PLN
Oprocentowanie %
Rodzaj rat
Okres kredytowania lat
 
Powyższy kalkulator wylicza rzeczywiste oprocentowanie kredytu, czyli tzw. RSO. Rzeczywista stopa oprocentowania uwzględnia wszelkie opłaty i prowizje związane z zaciągnięciem kredytu. Takie wyliczenia pozwalają na określenie rzeczywistych kosztów udzielonego kredytu lub pożyczki. Jest to o tyle ważne, że wiele banków reklamuje się podając jedynie oprocentowanie kwoty kredytu, a pozostałe dane są zazwyczaj trudne do przeczytania. Korzystając z naszego kalkulatora rzeczywistej stopy oprocentowania poznasz prawdziwe koszty udzielonego kredytu.
Obliczając RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) poszczególnych ofert banków będziesz w stanie w prosty sposób porównać oferty i wybrać tę najkorzystniejszą

Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym. Dokładnego wyliczenia rrso dokonają doradcy bankowi po wypełnieniu prostego formularza kontaktowego.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.