Dzień Królewny

W roku 2024 Dzień Królewny przypada na 25 maja (sobota)

Dzień Królewny - Czarodziejski Świat Pełen Marzeń i Przygód!

Czy kiedykolwiek marzyłaś o byciu prawdziwą królewną? Dzień Królewny to specjalny dzień, który pozwala nam poczuć się jak w bajce!

Królewny ze Świata Bajek

Na początek, przeniesiemy się do świata bajek, gdzie spotkamy wszystkie nasze ulubione królewny. Vaiana, Elsa, Kopciuszek, Roszpunka, Śnieżka, Jasmina, Bella, Anna, Fiona, Arielka, Barbie, Aurora, Shimmer i Shine - wszystkie one mają coś wyjątkowego! Będziemy mogły porozmawiać o ich przygodach, o tym, co sprawia, że są tak niezwykłe, i co możemy się od nich nauczyć.

Zabawy i Zajęcia

Ale to nie wszystko! Dzień Królewny to również czas na różne zabawy i zajęcia. Rozwiążemy zagadki i łamigłówki o królewnach, poszukamy tajemniczych listów od Arielki, a nawet spróbujemy znaleźć ziarnko grochu pod poduszką, tak jak w bajce o "Księżniczce na ziarnku grochu".

Czarodziejskie Lusterko odkryje przed nami tajemnicę - jaką królewną jesteś naprawdę? Może jesteś odważna jak Vaiana, czy kochasz śpiewać jak Arielka? A może jesteś mądra i pełna miłości jak Bella?

Twórcze Zajęcia

Będzie też czas na twórcze działania! Wykonamy piękne zakładki do książki, które później możemy podarować naszym mamom, bo przecież każda mama to prawdziwa królowa!

Dla Naszych Kochanych Mam

Czy nasze mamy też mogą być królewnami? Oczywiście, że tak! W Dniu Królewny, każda mama może poczuć się jak królowa. Może to będzie idealny moment, żeby powiedzieć jej, jak bardzo ją kochamy i podziękować za wszystko, co dla nas robi.

Dzień Królewny to nie tylko bajkowy czas dla małych dziewczyn, ale także dla dorosłych kobiet, które zawsze będą naszymi najważniejszymi królewnami. To przypomnienie, że warto marzyć, wierzyć w siebie i celebrować piękno bycia kobietą - niezależnie od wieku. Pamiętajmy, że każda z nas jest wyjątkowa i zasługuje na to, aby poczuć się jak prawdziwa królewna, nie tylko w tym wyjątkowym dniu, ale każdego dnia!

Koniec Bajki... ale Początek Przygody

Zakręcona wieczorem bajka, pełna królewskich wyzwań, zaczarowanych łamigłówek, tajemniczych listów, twórczych działań i ukłonów w stronę naszych najważniejszych królewn - naszych mam, zbliża się ku końcowi. Ale, czy to jest naprawdę koniec? O, nie! To dopiero początek naszej królewnej przygody!

Kiedy już królewskie stroje zostaną odłożone, a kryształowe pantofelki powrócą na swoje miejsce, magia Dnia Królewny pozostanie z nami. Te lekcje, które nauczyły nas nasze ulubione królewny, te radości, które doświadczyliśmy podczas gier i zabaw, te uczucia, które podzieliliśmy z naszymi mamami - wszystko to stanie się częścią nas, pomagając nam pamiętać, że w każdej z nas drzemie prawdziwa królewna.

Więc, niech magia Dnia Królewny towarzyszy nam przez cały rok. Niech przypomina nam, że marzenia są do spełnienia, że każda z nas jest wyjątkowa, że mamy w sobie siłę, odwagę i miłość, które są większe niż jakiekolwiek wyzwania, które mogą stać na naszej drodze.

Dzień Królewny to coś więcej niż tylko święto. To przypomnienie o naszej wewnętrznej sile, naszej unikalności i naszej niezwykłej zdolności do przekształcania świata wokół nas na lepsze. Pamiętajmy o tym i celebrujmy to nie tylko 25 maja, ale każdego dnia!

Wszystkim Królewnom - małym i dużym - życzymy magicznego Dnia Królewny!