Imieniny Józefiny

Do najbliższych imienin Józefiny ♀ zostało 170 dni co stanowi 5 miesięcy i 17 dni.

Żeński odpowiednik imienia Józef. Kobiety noszące to imię są bardzo rodzinne i opiekuńcze. W życiu zawodowym cechuje je sumienność i odpowiedzialność. Mają wielkie marzenia, które pragną spełniać u boku ukochanej osoby. Nie cierpią obłudy i fałszu, bardzo cenią sobie szczerość i prawdomówność. Świetnie czują się w roli matki, choć czasami bywają nadopiekuńcze i dość konfliktowe.

Imieniny Józefiny najczęściej obchodzone są 8 lutego ale Józefina może obchodzić imieniny również: 22 października, 12 marca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.