Imieniny Adrian

Do najbliższych imienin Adriana ♂ zostały 42 dni co stanowi 1 miesiąc i 12 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego. Spokojny, uczuciowy flegmatyk. Cierpliwy, wyrozumiały dla innych. Zawsze potrafi doradzić osobie która zwraca się do niego z problemem. Bardzo samodzielny, niezależny i asertywny. Nikt nie jest w stanie zmienić jego zdania. Wie czego oczekuje od życia i uparcie dąży do osiągnięcia wyznaczonego sobie celu. W miłości uczuciowy, wierny i troskliwy.

W ciągu najbliższego roku Adrian może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 9 stycznia, 4 marca, 5 marca, 8 lipca, 9 lipca, 8 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.