Imieniny Agnieszka

Do najbliższych imienin Agnieszki ♀ zostało 57 dni co stanowi 1 miesiąc i 27 dni.

Imię żeńskie, pochodzenia greckiego. Cechuje ją odpowiedzialność, samodzielność i odwaga. Wytrwale dąży do obranego wcześniej celu. Bardzo uczuciowa, rodzinna i wrażliwa. Te cechy niestety często prowadzą do załamania, apatii i depresji. Wierzy w prawdziwą miłość, a gdy już się zakocha jest w stanie poświęcić na drugiej osoby wszystko. Często ruchliwa, żywa, nieumiejąca usiedzieć w jednym miejscu . Jest wspaniałą matką. Sukces osiągnie w branży turystycznej lub marketingowej .

W ciągu najbliższego roku Agnieszka może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 21 stycznia, 28 stycznia, 18 lutego, 6 marca, 20 kwietnia, 17 czerwca, 27 sierpnia, 18 listopada, 20 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.