Imieniny Aleksandra

Do najbliższych imienin Aleksandry ♀ zostało 115 dni co stanowi 3 miesiące i 23 dni.

Imię pochodzenia greckiego. Szczera, otwarta i towarzyska. Uczuciowa i wrażliwa marzycielka. Zawsze mówi to co myśli, brzydzi się kłamstwem i niesprawiedliwością. Jej wdzięk i uroda powodują że trudno się jej oprzeć. Lubi być niezależna . Potrafi połączyć życie zawodowe z rodzinnym. Jest wspaniałą matką i żoną. Posiada spore zdolności przywódcze, przez co osiąga sukcesy w pracy.

W ciągu najbliższego roku Aleksandra może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 20 marca, 21 kwietnia, 18 maja, 2 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.