Imieniny Anna

Do najbliższych imienin Anny ♀ zostało 41 dni co stanowi 1 miesiąc i 11 dni.

Jest to imię pochodzenia hebrajskiego, oznaczające kobietę pełną wdzięku. Jest odpowiedzialna, zrównoważona, i rozsądna. Niezwykle czuła i ciepła osoba. Lubi poznawać nowych ludzi, jest bardzo towarzyska. W związku jest wierna i oddana. Troskliwa, opiekuńcza i sentymentalna. Szybko wybacza i nie jest pamiętliwa. Ma predyspozycje kierownicze. Na pierwszym miejscu stawia życie rodzinne, jest wzorową żoną i matką.

W ciągu najbliższego roku Anna może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 10 stycznia, 27 lutego, 7 czerwca, 9 czerwca, 23 czerwca, 15 lipca, 26 lipca, 1 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.