Imieniny Antonina

Do najbliższych imienin Antoniny ♀ zostało 91 dni co stanowi 2 miesiące i 30 dni.

Imię wywodzące się z języka łacińskiego. Jest osobą bardzo ciepłą i pozytywną. Wpływa łagodząco na otoczenie. Ludzie zabiegają o jej towarzystwo. Wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, stała w uczuciach. Priorytetem jest dla niej rodzina. Ma delikatne zdrowie i nie powinna się przemęczać. Odniesie sukces w zawodzie konserwatora zabytków lub plastyka.

W ciągu najbliższego roku Antonina może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 25 lutego, 3 maja, 4 maja, 10 maja, 12 czerwca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.