Imieniny Bogusław

Do najbliższych imienin Bugusława ♂ zostało 58 dni co stanowi 1 miesiąc i 27 dni.

Imię staropolskie, oznaczające osobę sławiącą Boga. Niezwykle pracowity, zdyscyplinowany i ambitny. Wiele wymaga od siebie samego. Wytrwale dąży do obranego przez siebie celu. Jest odważny i ma silny charakter. Łatwo odnajdzie się w każdej sytuacji . Całe życie stara się doskonalić samego siebie. Bardzo lubiany i szanowany w swoim otoczeniu. Nie potrafi znaleźć swojej drugiej połówki, bo czeka na ideał, których jak wiadomo niema.

Imieniny Bugusława najczęściej obchodzone są 18 grudnia, 22 marca, 23 września. Bogusław może również obchodzić imieniny: 13 stycznia, 20 marca, 18 kwietnia, 29 kwietnia, 29 maja, 1 lipca, 18 sierpnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.