Imieniny Brygida

Do najbliższych imienin Brygidy ♀ zostało 98 dni co stanowi 3 miesiące i 6 dni.

Imię żeńskie pochodzenia celtyckiego. Brygida bywa fałszywa i nieodpowiedzialna. Lubi błyszczeć w towarzystwie. Mając do wyboru lekturę dobrej książki i imprezę ze znajomymi bez wątpienia wybrałaby to drugie. Wybiera zawód, którym może się pochwalić. Lubi zmiany i podróże. Uwielbia być adorowana i obsypywana komplementami. Bardzo źle znosi porażki i niepowodzenia. W małżeństwie jest czuła , wierna i szczera.

Imieniny Brygidy najczęściej obchodzone są 1 lutego, 23 lipca, 8 października. Brygida może również obchodzić imieniny: 23 sierpnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.