Imieniny Czesław

Do najbliższych imienin Czesława ♂ zostało 145 dni co stanowi 4 miesiące i 24 dni.

Imię pochodzenia starosłowiańskiego, oznaczające tego, którego trzeba czcić i oddawać mu cześć. Dobry słuchacz i obserwator. Spontaniczny i szczery do bólu, co jest powodem częstych problemów towarzyskich. Odróżnia się uporem i asertywnością. Czasem próbuje na silę narzucić komuś swoje zdanie. Jest mało tolerancyjny i trochę samolubny. Zarozumiałość trzyma go w pewności, że to co robi jest dobre.

W ciągu najbliższego roku Czesław może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 19 kwietnia, 20 kwietnia, 12 czerwca, 20 lipca, 2 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.