Imieniny Czesław

Do najbliższych imienin Czesława ♂ zostały 173 dni co stanowi 5 miesięcy i 22 dni.

Imię pochodzenia starosłowiańskiego, oznaczające tego, którego trzeba czcić i oddawać mu cześć. Dobry słuchacz i obserwator. Spontaniczny i szczery do bólu, co jest powodem częstych problemów towarzyskich. Odróżnia się uporem i asertywnością. Czasem próbuje na silę narzucić komuś swoje zdanie. Jest mało tolerancyjny i trochę samolubny. Zarozumiałość trzyma go w pewności, że to co robi jest dobre.

Imieniny Czesława najczęściej obchodzone są 20 kwietnia oraz 20 lipca. Czesław może również obchodzić imieniny: 19 kwietnia, 12 czerwca, 2 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.