Imieniny Edyta

Do najbliższych imienin Edydty ♀ zostało 7 dni.

Imię żeńskie pochodzenia staroangielskiego (oryg. Eadgyth), powstało z połączenia słów ead ("pomyślny, błogosławiony") oraz gyth ("walka"). Po XVI wieku przestało być popularne, ale pod koniec XIX wieku przeżyło swoisty renesans. W Polsce pojawiło się dopiero na początku XX stulecia. Edyta to osoba o przyjaznym usposobieniu, otwarta na ludzi. Kiedy jednak ktoś zajdzie jej za skórę, musi liczyć się z nieuchronnym rewanżem. Wierna w miłości, ale zarazem dbająca o swoją niezależność.

W ciągu najbliższego roku Edyta może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 8 grudnia, 9 sierpnia, 16 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.