Imieniny Grażyna

Do najbliższych imienin Grażyny ♀ zostały 123 dni co stanowi 4 miesiące i 2 dni.

Imię żeńskie występujące tylko w języku polskim, choć pochodzi z języka litewskiego, od słowa graži („piękna”). Stworzył je Adam Mickiewicz dla potrzeb swojego poematu „Grażyna” z 1823 roku. Kobiety noszące to imię charakteryzuje pogodne i życzliwe usposobienie. W życiu kierują się raczej intelektem, głosy serca traktują z pewną rezerwą. Wytrwale dążą do postawionych sobie celów – zarówno zawodowych, jak i osobistych. Grażyna jest wyjątkowo cierpliwa i wyrozumiała w stosunku do partnera. W wolnych chwilach chętnie oddaje się swoim pasjom – zwykle artystycznym.

W ciągu najbliższego roku Grażyna może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 1 kwietnia, 26 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.