Imieniny Hieronim

Do najbliższych imienin Hieronima ♂ zostało 13 dni.

Imię męskie pochodzenia greckiego – Hieronymos oznacza „noszący święte imię”. Święty Hieronim zasłużył się chrześcijaństwu, dokonując w V wieku przekładu Biblii na język łaciński. Dlatego też imię to było popularne w średniowieczu – zwłaszcza we Francji i Włoszech. Hieronima cechuje wielka inteligencja i erudycja. Bardzo ciekawią go ludzie i doskonale czuje się w towarzystwie. Jest kochającym mężem i ojcem – wiernym i oddanym partnerem. W życiu zawodowym wróży mu się karierę akademicką.

Imieniny Hieronima najczęściej obchodzone są 8 lutego oraz 20 lipca. Hieronim może również obchodzić imieniny: 6 listopada, 4 grudnia, 11 grudnia, 3 marca, 20 sierpnia, 30 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.