Imieniny Joanna

Do najbliższych imienin Joanny ♀ zostały 64 dni co stanowi 2 miesiące i 3 dni.

Żeński odpowiednik imienia Jan, pochodzi z języka hebrajskiego. W Polsce znane od XV wieku i popularne do dziś. Osoby o tym imieniu cechuje silna wola i duża pracowitość, której nieraz towarzyszy perfekcjonizm. Joannę trudno wyprowadzić z równowagi, ale kiedy ktoś zajdzie jej za skórę, z pewnością to popamięta. W miłości jest twarda i dumna, mężczyzna musi się naprawdę postarać, by pokazać, że jest jej wart. Joanna nie znosi bycia kontrolowaną, dlatego najchętniej kierowałaby wszystkimi. Doskonale czuje się w roli matki, jest w stanie poświęcić bardzo dużo dla dobra rodziny i bliskich.

W ciągu najbliższego roku Joanna może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 2 lutego, 4 lutego, 1 marca, 28 marca, 31 marca, 28 kwietnia, 12 maja, 24 maja, 30 maja, 27 czerwca, 9 lipca, 23 lipca, 8 sierpnia, 12 sierpnia, 17 sierpnia, 21 sierpnia, 24 sierpnia, 26 sierpnia, 9 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.