Imieniny Karolina

Do najbliższych imienin Karoliny ♀ zostały 162 dni co stanowi 5 miesięcy i 10 dni.

Żeński odpowiednik imienia Karol. Pochodzi z języka starogermańskiego. W Polsce cieszy się dość dużą popularnością. Karolina to osoba zabiegana i wiecznie zajęta. Świetnie czuje się w towarzystwie i lubi poznawać nowych ludzi. W pracy jest niezwykle aktywna, czasami jednak przesadza i ma skłonności do pracoholizmu. W miłości bywa zazdrosna i zaborcza. Świetnie czuje się w roli matki, ale nigdy nie zostanie panią domu, znacznie bliżej jej do businesswoman.

W ciągu najbliższego roku Karolina może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 9 maja, 1 lipca, 5 lipca, 18 lipca, 18 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.