Imieniny Katarzyna

Do najbliższych imienin Katarzyny ♀ zostały 34 dni co stanowi 1 miesiąc i 4 dni.

Imię żeńskie pochodzące z języka greckiego, prawdopodobnie od słowa katharos – „czysty”. Dość szybko zyskało popularność w całej Europie. W Polsce znane od średniowiecza, obecnie nosi je ponad pół miliona kobiet w kraju. Katarzyna to osoba piekielnie inteligentna – łatwo przyswaja wiedzę i wie, jak ją spożytkować. Aby żyć pełnią życia, musi zajmować się wieloma rzeczami na raz. W młodości często zmienia partnerów – jest dość wybredna. Kiedy jednak trafi na tego jedynego, jest w stanie poświęcić dla niego wszystko. Doskonale odnajduje się w roli matki i żony.

W ciągu najbliższego roku Katarzyna może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 31 grudnia, 2 lutego, 13 lutego, 9 marca, 22 marca, 24 marca, 1 kwietnia, 5 kwietnia, 6 kwietnia, 9 kwietnia, 17 kwietnia, 29 kwietnia, 30 kwietnia, 9 maja, 4 września, 15 września, 25 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.