Imieniny Kazimierz

Do najbliższych imienin Kazimierza ♂ zostało 96 dni co stanowi 3 miesiące i 4 dni.

Imię męskie pochodzenia słowiańskiego, od połączenia słów kazić („niszczyć”) i mir („pokój”) lub mer („wspaniały”). Imię to nosiło aż czterech polskich królów. Z czasem przedostało się na Zachód, ale występuje tam bardzo rzadko. Kazimierz to osoba odpowiedzialna i rozważna. Najsurowiej ocenia siebie samego i często stawia sobie poprzeczkę zbyt wysoko. Jego waleczne usposobienie przyciąga płeć piękną, ale Kazimierz nie jest zainteresowany przelotnymi romansami. Kiedy wybierze sobie partnerkę, pozostaje jej wierny niczym rycerz. W sytuacjach intymnych potrafi być bardzo czuły i opiekuńczy. Wróży mu się karierę w zawodzie psychologa lub polityka.

W ciągu najbliższego roku Kazimierz może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 4 marca, 22 marca, 12 czerwca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.