Imieniny Kornelia

Do najbliższych imienin Kornelii ♀ zostało 159 dni co stanowi 5 miesięcy i 8 dni.

Żeński odpowiednik imienia Kornel. W Polsce imię to obecne jest od kilkuset lat. W ciągu kilku ostatnich dekad przeżywało swoisty renesans. Kobiety o tym imieniu cechuje pewność siebie i duża inteligencja. Ma bardzo łagodne usposobienie, ale w sytuacjach kryzysowych zdarza jej się wybuchnąć. Ma duszę organizatorki i lubi czuć kontrolę nad otoczeniem. Dlatego również w życiu zawodowym świetnie czuje się na stanowiskach kierowniczych. W miłości jest dość niestała i raczej nie myśli o jednym mężu na całe życie i o gromadce dzieci.

Imieniny Kornelii najczęściej obchodzone są 31 marca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.