Imieniny Ksawery

Do najbliższych imienin Ksawerego ♂ zostało 38 dni co stanowi 1 miesiąc i 7 dni.

Imię męskie pochodzące od nazwy miejscowości w Kraju Basków, z której pochodził św. Franciszek Ksawery. W Polsce imię to jest nadawane bardzo rzadko. Ksawery to mężczyzna bardzo wrażliwy i otwarty. Za wszelką cenę unika konfliktów. Uwielbia spędzać czas wśród natury. Marzy o wielkiej miłości, kobieta jest dla niego oparciem i źródłem inspiracji. W życiu zawodowym Ksawery z pewnością nie odnajdzie się w środowisku korporacyjnym. Zwykle decyduje się na własną działalność gospodarczą, która pozwoli mu na godne życie. Pieniądze nie są dla niego celem w życiu.

Imieniny Ksawerego najczęściej obchodzone są 3 grudnia ale Ksawery może obchodzić imieniny również: 31 stycznia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.