Imieniny Maciej

Do najbliższych imienin Macieja ♂ zostało 60 dni co stanowi 1 miesiąc i 30 dni.

Imię męskie pochodzące z języka hebrajskiego, oznacza „dar od Boga”. Święty Maciej był apostołem, wybranym losowo po samobójczej śmierci Judasza. Imię to nosiło również kilku węgierskich królów w okresie renesansu. Maciej to osoba, na którą zawsze można liczyć. Jest niepoprawnym marzycielem i często buja w obłokach. Ceni sobie luksus i przywiązuje dużą wagę do rzeczy materialnych. W gruncie rzeczy jest raczej beztroski i nie rozpamiętuje przeszłości. W miłości bywa dość kapryśny, ale nigdy nie dopuści się zdrady. Wróży mu się karierę w zawodzie lekarza, architekta lub adwokata.

W ciągu najbliższego roku Maciej może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 30 stycznia, 24 lutego, 14 maja, 3 czerwca, 11 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.