Imieniny Marika

Do najbliższych imienin Mariki ♀ zostało 46 dni co stanowi 1 miesiąc i 15 dni.

Imię żeńskie pochodzące od węgierskiej formy imienia Maria. W Polsce nadawane jest bardzo rzadko. Marika to kobieta sympatyczna i towarzyska. Cechuje ją duża zdolność empatii, nie potrafi przejść obojętnie obok krzywdy i cierpienia. Choć sama nie posiada zbyt wiele, zawsze dzieli się z innymi. Bywa nieostrożna i czasami sama ściąga na siebie niebezpieczeństwo. W miłości jest zaborcza i zazdrosna, łatwo nią manipulować i często wplątuje się w toksyczne związki. Bardzo kocha swoje dzieci i nikomu nie pozwoli ich skrzywdzić. W życiu zawodowym często wpada w rutynę i stagnację.

Imieniny Mariki najczęściej obchodzone są 16 lipca ale Marika może obchodzić imieniny również: 8 grudnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.