Imieniny Mieczysław

Do najbliższych imienin Mieczysława ♂ zostały 64 dni co stanowi 2 miesiące i 3 dni.

Staropolskie imię męskie – powstało na skutek błędnego odczytania imienia Mecisław lub Miecysław (od słów „miotać” + „sława”). Mieczysław to mężczyzna bardzo obrotny – ma intuicję do interesów. Zawsze postępuje fair i nie akceptuje żadnych form oszustwa. Praca jest dla niego bardzo ważna, ale rodzina stoi zawsze na pierwszy miejscu. W kontaktach z ludźmi jest otwarty i życzliwy. Chętnie służy pomocą i stroni od konfliktów. Ma niewiele czasu na odpoczynek, dlatego celebruje każdą wolną chwilę, w której może beztrosko poleniuchować.

Imieniny Mieczysława najczęściej obchodzone są 1 stycznia ale Mieczysław może obchodzić imieniny również: 12 czerwca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.