Imieniny Nina

Do najbliższych imienin Niny ♀ zostało 81 dni co stanowi 2 miesiące i 20 dni.

Imię męskie – swoje korzenia ma prawdopodobnie w Mezopotamii. W Polsce jednak powstało najpewniej jako zdrobnienie imion Janina lub Antonina. Nina to kobieta bardzo zdolna, ale dość leniwa. Jest przyzwyczajona do tego, że wszystko przychodzi jej łatwo, dlatego trudno jej się zmobilizować w sytuacjach wymagających dużego wysiłku. W stosunku do ludzi jest raczej nieufna, w życiu chce liczyć tylko na siebie. Ceni sobie niezależność i szuka partnera, który to uszanuje. Jest surową, ale odpowiedzialną matką.

Imieniny Niny najczęściej obchodzone są 14 stycznia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.