Imieniny Róża

Do najbliższych imienin Róży ♀ zostało 46 dni co stanowi 1 miesiąc i 15 dni.

Imię żeńskie pochodzące od łacińskiego słowa „rosa”. W Polsce pojawiło się już na początku piętnastego wieku. Kobiety noszące to imię to typowe intelektualistki. Lubią prowadzić dyskusje światopoglądowe z osobami uznawanymi przez nie za mądre i wykształcone. Są niezwykle ambitne w życiu zawodowym. Prywatnie bardzo wrażliwe na wszelką krzywdę i niesprawiedliwość. Mają skłonność do częstego zmieniania miejsc. Głęboko angażują się w relacje ze swoimi partnerami. Mają jednak duże problemy z okazywaniem uczuć, co często prowadzi do zawodów miłosnych.

Imieniny Róży najczęściej obchodzone są 6 marca, 7 maja, 23 sierpnia. Róża może również obchodzić imieniny: 13 grudnia, 9 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.