Imieniny Stanisław

Do najbliższych imienin Stanisława ♂ zostało 16 dni.

Imię męskie pochodzenia słowiańskiego, pochodzi z połączenia słów „stać” oraz „sławny”. Pod koniec średniowiecza było to jedno z najpopularniejszych polskich imion. W ciągu ostatnich lat ponowie zyskało popularność wśród imion nadawanym nowo narodzonym chłopcom. Stanisław to mężczyzna bardzo zaradny i przedsiębiorczy. Inwestuje z rozwagą i dba o to, by zapewnić godną przyszłość sobie i swojej rodzinie. Z trudem przyznaje się do błędów i raczej woli obwiniać innych za własne niepowodzenia. Uwielbia spędzać czas w domu, choć nieczęsto ma ku temu okazję z racji swojego zaangażowania w życie zawodowe. W miłości bywa zaborczy, a niekiedy wręcz despotyczny.

Imieniny Stanisława najczęściej obchodzone są 13 listopada, 8 maja, 18 września. Stanisław może również obchodzić imieniny: 5 maja.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.