Imieniny Stefan

Do najbliższych imienin Stefana ♂ zostało 15 dni.

Imię męskie pochodzące z języka greckiego, jego znaczenie to „korona”, „wieniec”.. Święty Stefan pojawia się w Nowym Testamencie jako pierwszy chrześcijański męczennik, ukamienowany z powodu swojej działalności ewangelizacyjnej. Stefan to mężczyzna nieufny i ostrożny. Nie lubi uzewnętrzniać swojego życia wewnętrznego, być może dlatego, że sam nie do końca je rozumie. Zwykle trudno mu przeciwstawić się namiętnością i kierować się rozsądkiem. Jest raczej liberalny i otwarty na zmiany. W życiu zawodowym odznacza się dużą wytrwałością i pracowitością. Wróży mu się karierę w branży medycznej lub technicznej.

Imieniny Stefana najczęściej obchodzone są 8 marca, 29 marca, 15 sierpnia, 2 września. Stefan może również obchodzić imieniny: 10 listopada, 14 listopada, 22 listopada, 28 listopada, 11 grudnia, 2 lutego, 3 lutego, 8 lutego, 13 lutego, 23 lutego, 17 kwietnia, 25 kwietnia, 9 maja, 29 maja, 12 czerwca, 16 lipca, 2 sierpnia, 6 sierpnia, 16 sierpnia, 7 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.