Imieniny Wiesław

Do najbliższych imienin Wiesława ♂ zostało 45 dni co stanowi 1 miesiąc i 14 dni.

Imię męskie pochodzenia słowiańskiego, oznacza „ten, który pragnie sławy”. Wiesław to indywidualista – odznacza się dużą kreatywnością, ma swój styl i niecodziennie pasje. W pracy dość szybko osiąga sukces i prowadzi zamożne życie. Lubi dozę luksusu, często bawi się na wytwornych przyjęciach i spędza dużo czasu w towarzystwie znajomych. Jest dość uparty i raczej nie zmienia swojego zdania i zdarza mu się lekceważyć poglądy innych. Pociąga go władza i zależy mu na pełnieniu funkcji kierowniczych. W miłości jest dość stały, ale niekiedy zbyt chłodny.

W ciągu najbliższego roku Wiesław może obchodzić swoje imieniny w nastepujące dni: 21 listopada, 9 grudnia, 22 maja, 7 czerwca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.