Imieniny Antonina

Do najbliższych imienin Antonina ♂ zostało 156 dni co stanowi 5 miesięcy i 3 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego. Powstało od imienia Antoni i wywodzi się od rzymskiego rodu Antoniuszy. W Polsce w tej formie występuje bardzo rzadko. Osoby noszące to imię są niezwykle towarzyskie. Świetnie czują się wśród ludzi. Są bardzo spontaniczne i impulsywne, co często przysparza im wiele nieprzyjemności. Antonin to mężczyzna bardzo inteligentny - bez problemów radzi sobie z wiedzą techniczną i humanistyczną. Szybko przywiązuje się do partnerki. Jest bardzo ufny i w rezultacie bywa wykorzystywany przez otoczenie. Łatwo go zdenerwować i doprowadzić do furii.

Imieniny Antonina najczęściej obchodzone są 31 października ale Antonin może obchodzić imieniny również: 14 lutego, 20 kwietnia, 10 maja, 7 lipca, 29 lipca, 1 sierpnia, 2 września, 25 października, 13 listopada.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.