Imieniny Innocentego

Do najbliższych imienin Innocentego ♂ zostało 97 dni co stanowi 3 miesiące i 5 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego – oznacza „niewinny”. Imię to nosiło kilku świętych, a także aż 13 papieży. W Polsce nadawane jest niezwykle rzadko. Innocenty to mężczyzna o łagodnym usposobieniu – bardzo troszczy się o najbliższych. Ponadto często udziela się jako wolontariusz. W życiu osobistym jest ciepłym i kochającym partnerem. Wysokie standardy moralne czynią z niego doskonałego kandydata na sędziego, radcę prawnego czy mediatora.

Imieniny Innocentego najczęściej obchodzone są 12 marca ale Innocenty może obchodzić imieniny również: 3 marca, 9 kwietnia, 17 kwietnia, 10 maja, 22 czerwca, 4 lipca, 27 lipca, 12 sierpnia, 22 września.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.