Imieniny Noemi

Do najbliższych imienin Noemi ♀ zostało 148 dni co stanowi 4 miesiące i 25 dni.

Imię żeńskie pochodzące z języka hebrajskiego, oznacza „moja rozkosz” - pojawia się już w Starym Testamencie. W Polsce jednak nadawane jest bardzo rzadko. Noemi to kobieta z poczuciem misji. Jest nastawiona na ludzi, na niesienie pomocy potrzebującym. Nie boi się wielkich wyzwań i odpowiedzialności, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Działa instynktownie, nie cierpi marnowania czasu i lenistwa. Szybko odzywa się w niej pragnienie macierzyństwa. Doskonale czuje się w roli matki i żony, choć bywa nadopiekuńcza w stosunku do dzieci.

Imieniny Noemi najczęściej obchodzone są 14 grudnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.