O nas

Historia kalendarza ma długą tradycję. Człowiek od dawien dawna marzył o tym, aby kontrolować czas. To marzenie jest tak samo stare jak chęć wzbicia się w przestworza. Bo dzieje ludzkości są nierozerwalnie związane z historią kalendarza, wokół którego organizuje się całe nasze życie. Pory roku, miesiące, tygodnie i dni, święta, rocznice i inne uroczystości. Wszystkie wydarzenia społeczne i gospodarcze koncentrują się na datach i cyklach, w których toczy się machina cywilizacyjna. Praktycznie wszystkie chwile naszego życia zapisujemy w osobistym kalendarzu wspomnień. W żadnym z nich nie brakuje chwil szczęścia, wzlotów i upadków.

Kalbi.pl to prawdziwe królestwo kalendarza, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Masz teraz możliwość odkryć na nowo wartość każdego dnia. Przejrzysta szata graficzna serwisu zapewni ci komfortowy wgląd w terminy tysięcy świąt i uroczystości, również tych rzadkich i nietypowych. Nie przegapisz już żadnej okazji! Poznaj zalety kalendarzy tematycznych, dzięki którym przeanalizujesz dokładnie konkretne informacje i zjawiska. Aktywne karty kalendarza dni płodnych, kalendarza ciąży, imienin, przysłów, kalendarza szkolnego i kalendarza świąt nietypowych, ułatwią ci poruszanie się po ich stronach. Fani sportów motorowych z przyjemnością odkryją, że czeka na nich specjalny kalendarz wyścigów F1, a wszystkich zwolenników życia zgodnego z naturą ucieszy kalendarz faz księżyca.

Na kalbi.pl znajdziesz również kilka wartościowych kalkulatorów finansowych i kalendarzowych. Dostajesz więc do dyspozycji bardzo przydatne narzędzia analityczne, ułatwiające rozeznanie w sprawach bankowych (kalkulator kredytowy i kalkulator lokat ) i pracowniczych (kalkulator wynagrodzeń). Z kolei kalkulator daty i dni pozwoli Ci skutecznie kontrolować dłuższe okresy czasu i wygodnie „podróżować” od przeszłości do przyszłości. A teraz zerwij z naszego kalendarza kolejną kartkę i zorganizuj swój czas według własnych upodobań i potrzeb!