Imieniny Renata

Do najbliższych imienin Renaty ♀ zostało 120 dni co stanowi 3 miesiące i 28 dni.

Imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, oznacza „odrodzona”, „nowo narodzona”. Kobiety o tym imieniu odznaczają się dużą wrażliwością i chęcią niesienia pomocy. Są przywiązane do tradycji i religii, dbają o stały rozwój intelektualny i duchowy. W relacjach z mężczyznami bywają nieśmiałe, ale lubią być adorowane i zdobywane. Jako żony nigdy nie dopuszczą się zdrady i zawsze pozostaną wyrozumiałe i wierne swoim partnerom, choć oni mogą na to wcale nie zasługiwać. Renata jest domatorką, ceni sobie spokój i uwielbia spędzać czas z dziećmi.

W ciągu najbliższego roku Renata może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 28 marca, 12 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.