Imieniny Achacego

Do najbliższych imienin Achacego ♂ zostało 13 dni.

Imię męskie wywodzące się z języka greckiego. Pochodzi od słowa achátēs, oznaczającego „agat”. Może mieć również związek ze słowem achatius - „anioł boży” lub „czyniący cuda”. Współcześnie imię to jest dość popularne w Gruzji. W Polsce obecne od XV wieku, ale nadawane bardzo rzadko. Achacy to mężczyzna pewny siebie i stały w uczuciach. Jest sprawiedliwy i szczery - tego samego wymagaj również od osób ze swojego otoczenia. Ma dużo pozytywnej energii, która potrafi motywować innych. W swoich działaniach kieruje się głównie intuicją.

Imieniny Achacego najczęściej obchodzone są 9 kwietnia ale Achacy może obchodzić imieniny również: 2 stycznia, 27 lutego, 31 marca, 28 kwietnia, 8 maja, 22 czerwca, 28 lipca, 27 listopada.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Nietypowe