Imieniny Castiela

Do najbliższych imienin Castiela ♂ zostały 112 dni co stanowi 3 miesiące i 20 dni.

Imię Castiel oznacza w j. hebrajskim "tarcza boga". Jest to praktyka używana do osadzania imienia Boga lub Pobożności, zwykle, w właściwym imieniu. Castiel jest czasami uważany jako wariant imienia "Cassiel". Imię "Castiel" nie pojawia się w Biblii, ani nie pojawia się w literaturze aż do XIII wieku. Późniejsze teksty opowiadają, że Castiel jest aniołem patronującym nad Czwartkami, i jest to bardzo prawdopodobne ze jest bazowany na starszej postaci mitologicznej (Prawdopodobnie na Cassielu).

Castiel obchodzi swoje imieniny 18 września.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum

Terminy

Zobacz również


© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.