Imieniny Ferdynanda

Do najbliższych imienin Ferdynanda ♂ zostało 57 dni co stanowi 1 miesiąc i 27 dni.

Imię męskie pochodzące z języka germańskiego, będące połączeniem wyrazów farth („podróż”) oraz nanth („dzielny”, „odważny”). Za przyczyną ludu Wizygotów imię to trafiło na obszar Półwyspu Iberyjskiego, gdzie zostało łaskawie przyjęte przez rodziny królewskie Hiszpanii i Portugalii, po czym rozprzestrzeniło się po całej Europie. Jednym z najbardziej znanych Ferdynandów w historii był portugalski odkrywca Magellan, w Polsce natomiast od lat szczególną popularnością cieszy się fikcyjna postać nosząca to imię, a mianowicie Ferdynand Kiepski. Osoby o tym imieniu cechuje nieuzasadniona bojaźliwość i wewnętrzne napięcie. Ich introwertyczne usposobienie skutkuje często życiową samotnością. Doskonale rozwinięty intelekt Ferdynanda prowadzi nieustanną walkę z chaosem emocji. Dlatego doskonale odnajduje się w pracy manualnej, która pozwala mu zaznać pożądanego wyciszenia.

Imieniny Ferdynanda najczęściej obchodzone są 30 maja ale Ferdynand może obchodzić imieniny również: 3 czerwca, 5 czerwca, 19 października.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.