Imieniny Gai

Do najbliższych imienin Gai ♀ zostało 120 dni co stanowi 3 miesiące i 28 dni.

Również Kaja - imię żeńskie pochodzącego od postaci z mitologii greckiej. Gaja byłą Ziemią-Matką, a zarazem jednym z najstarszych bóstw. Imię to było również popularne w starożytnym Rzymie. Forma Kaja w języku polskim zrodziła się najpewniej skutek niewłaściwego odczytania oryginalnego rzymskiego zapisu. Osoby o tym imieniu cechuj doskonała intuicja, która pozwala im unikać niebezpiecznych sytuacji i omijać szerokim łukiem niewłaściwych ludzi. Kaja to kobieta, która nie znosi sprzeciwu – toteż świetnie odnajduje się w roli przywódczej. W miłości wykazuję dużą potrzebę bliskości i troski. Sama również jest w stanie poświęcić bardzo dużo partnerowi i dzieciom.

Imieniny Gai najczęściej obchodzone są 27 września ale Gaja może obchodzić imieniny również: 28 lutego, 10 marca, 22 kwietnia, 14 października.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.