MENU

Kalendarz imienin

Imieniny Hermana

Do najbliższych imienin Hermana ♂ zostały 173 dni co stanowi 5 miesięcy i 22 dni.

Imię męskie pochodzące z języka germańskiego, w którym oznacza „mąż armii”. Na teren Wielkiej Brytanii wprowadzili je Normanowie. Po pewnym czasie niemal całkowicie zanikło, a do łask powróciło dopiero w XIX wieku. Nigdy jednak nie było szczególnie popularne. Herman to mężczyzna z duszą artysty. Cechuje go duża wrażliwość, a niekiedy wręcz chwiejność emocjonalna. Z jednej strony poszukuje stabilizacji i miłości, z drugiej jednak targa nim nieposkromiona ciekawość świata i chęć odkrywania. Te wewnętrzne rozterki często odbijają się negatywnie na jego zdrowiu.

Imieniny Hermana najczęściej obchodzone są 7 kwietnia ale Herman może obchodzić imieniny również: 11 kwietnia, 13 czerwca, 11 sierpnia, 24 września.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
© Copyright 2011-2021 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.