Imieniny Sylwana

Do najbliższych imienin Sylwana ♂ zostały 182 dni co stanowi 5 miesięcy i 29 dni.

Imię męskie pochodzące z języka łacińskiego, oznacza „las”. Po raz pierwszy pojawia się w Nowym Testamencie – nosi je jeden z uczniów apostolskich. Obecnie nadawane jest bardzo rzadko. Sylwan to mężczyzna poczciwy i dobroduszny. Postępuje w sposób pragmatyczny, bez zbędnego filozofowania. Jest szczery i uczciwy, nie toleruje obłudy i dwulicowości. Jest człowiekiem mocno wierzącym. Przywiązuje dużą wagę do pracy, która niestety często przesłania mu potrzeby najbliższych.

Imieniny Sylwana najczęściej obchodzone są 18 lutego ale Sylwan może obchodzić imieniny również: 5 listopada, 2 grudnia, 17 lutego, 20 lutego, 4 maja, 10 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.