Imieniny Manfreda

Do najbliższych imienin Manfreda ♂ zostały 64 dni co stanowi 2 miesiące i 3 dni.

Imię męskie wywodzące się z połączenia germańskich formantów man („człowiek”) oraz frid („pokój”). Manfred to mężczyzna pełen energii i entuzjazmu. We wszystkim dostrzega pozytywne strony i potrafi zarażać optymizmem innych. Uwielbia podróże i często podporządkowuje im całe życie, pracując dorywczo w najróżniejszych miejscach na świecie. Rzadko wchodzi w stałe związki, za bardzo pociąga go poznawanie nowych ludzi. Jest bardzo wrażliwy na cudze cierpienie i zawsze stara się pomagać potrzebującym.

Imieniny Manfreda najczęściej obchodzone są 27 października ale Manfred może obchodzić imieniny również: 28 stycznia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.