Imieniny Metodego

Do najbliższych imienin Metodego ♂ zostało 180 dni co stanowi 5 miesięcy i 27 dni.

Imię męskie pochodzące z języka greckiego, oznacza „idący właściwą drogą”. Święty Metody był greckim misjonarzem, który prowadził ewangelizację m.in. na ziemiach zamieszkiwanych przez Słowian. Metody to mężczyzna zaradny i ambitny. Trzeźwo patrzy na świat i zawsze postępuje zgodnie ze swoimi zasadami. Zna się na ludziach – starannie dobiera sobie znajomych. Jest uprzejmy i pomocny, zawsze można na niego liczyć. Swoją wrażliwość często ukrywa pod płaszczem wielkiej inteligencji i racjonalności. W miłości bywa niekiedy oschły, ale zawsze pozostaje wierny i lojalny.

Imieniny Metodego najczęściej obchodzone są 14 lutego oraz 14 czerwca. Metody może również obchodzić imieniny: 18 września, 7 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.