Imieniny Miry

Do najbliższych imienin Miry ♀ zostało 108 dni co stanowi 3 miesiące i 16 dni.

Imię męskie pochodzące od słowiańskiego słowa mir – „pokój”. Obecnie nadawane bardzo rzadko. Mira to kobieta łagodna i opanowana, nie daje się ponieść skrajnym emocjom. Czuje wewnętrzną potrzebę niesienia pomocy potrzebującym – często działa jako wolontariuszka i udziela jako wolontariuszka. W życiu zawodowym zawsze postępuje uczciwie, nie cierpi fałszu i podstępu. Jest sumiennym pracownikiem i potrafi podporządkować się wymogom pracodawcy, a w rezultacie często sama awansuje na stanowisko kierownicze. W życiu uczuciowym jest bardzo zachowawcza, zdarza jej się związać z kimś z rozsądku. Nigdy jednak nie zdecyduje się na dziecko z mężczyzną, którego nie jest w stu procentach pewna.

Imieniny Miry najczęściej obchodzone są 21 września.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.